Akademia Techniczno-Humanistyczna
w Bielsku-Białej
ul. Willowa 2
budynek L, pok. 311
mfrycz@ath.bielsko.pl

Skąd wiesz o naszych szkoleniach

od znajomych - 55.6%
z ulotki reklamowej - 0%
z internetu - 11.1%
z wiadomości e-mail - 11.1%
inne - 0%

www.szkolenia.ath.bielsko.pl

Profesjonalne szkolenia i kursy

Wydział Budowy Maszyn i Informatyki
Akademia Techniczno-Humanistyczna
ul. Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biała
tel. 33 8279204,33 8279224

 

Kontakt: tel. 33 858 26 02; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Sławomir Kukla, Katedra Inżynierii Produkcji

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kierownik studiów:
prof. dr hab. inż. Józef Matuszek

Adresaci:

Studia adresowane są do nauczycieli, którzy nie posiadają wymaganych kwalifikacji do prowadzenia przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa zgodnie z nową podstawą programową. Studia kierowane są również do innych osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności, np. pracowników administracji rządowej i samorządowej oraz wolontariuszy organizacji pozarządowych uczestniczących w działaniach ratowniczych i edukacyjnych w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa powszechnego.


Cel studiów:
- dydaktyczno-pedagogiczne i merytoryczne przygotowanie nauczycieli do prowadzenia nowego przedmiotu w podstawie programowej: EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
- podwyższenie kwalifikacji pracowników z zakresu problematyki bezpieczeństwa odnoszącego się do środowiska szkolnego, lokalnego, regionalnego z uwzględnieniem działań profilaktycznych w przypadku możliwości wystąpienia potencjalnego zagrożenia
- doskonalenie umiejętności skutecznego podejmowania działań w kontekście przeciwdziałania wszelkim skutkom zagrożeń, wspomagania procesu kształtowania bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży, ze szczególnym zwróceniem uwagi na aspekt zdrowotnego i psychicznego funkcjonowania w sytuacjach zagrożeń
- doskonalenie umiejętności w zakresie wykorzystania technologii informacyjnych w edukacji dla bezpieczeństwa oraz przygotowanie do egzaminów umożliwiających uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL – Start

Czas trwania studiów:

Studia trwają 350 godzin (trzy semestry) i kończą się wykonaniem oraz obroną pracy dyplomowej. Po ukończeniu studiów absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej.


Więcej informacji na stronie Katedry Inżynierii Produkcji: http://www.kip.ath.bielsko.pl/podyplomowe/edukacja.htm
06 marzec 2018

Modelowanie 3D - zapisy zakończone!

Uczelnia organizuje bezpłatny kurs dot. modelowania 3D w Autodesk Inventor, od podstaw. 

Czytaj dalej >
10 styczeń 2018

Sieci komputerowe

Wysoki poziom kursu CCNA Routing and Switching prowadzonego przez Kierownika Akademickiego Centrum Informatyki ATH, skłonił kursantów do uczestnictwa w kolejnych 3 i 4 części kursu, dotyczącej łączenia i skalowania sieci. Kontynuacja kursu już od jutra - 11 stycznia.

Osobom, które również chciałyby zdobyć wiedzę w Akademii Cisco polecamy część 1 i 2 Cisco CCNA Routing and Switching, z możliwością uzyskania dofinansowania.

Link do szczegółowych informacji: http://szkolenia.ath.bielsko.pl

Czytaj dalej >
20 listopad 2017

Rekrutacja na studia podyplomowe BHP

Nabór na kolejną edycję studiów, także z dofinansowaniem dla pracowników firm MŚP.

Czytaj dalej >
14 listopad 2017

Negocjacje w biznesie - warsztaty z dofinansowaniem

Akademia Techniczno-Humanistyczna zaprasza na 2-dniowe warsztaty z negocjacji w biznesie.

Termin szkolenia: 9 i 16 grudnia (soboty) od 9.00-16.00. Czas trwania szkolenia: 16 godzin lekcyjnych. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Cena: 385zł brutto

Kontakt w sprawie szkolenia: mfrycz@ath.bielsko.pl 

Czytaj dalej >
13 październik 2017

Kursy Cisco

 10 maja 2018 uruchamiamy kolejną edycję kursu CISCO CCNA Routing and Switching cz.1 i 2. Osoby, które chciałyby rozpocząć kurs prosimy o kontakt mailowy z panią Magdaleną Frycz (mfrycz@ath.bielsko.pl). 

ZAPRASZAMY!!!

Czytaj dalej >